Yemekhanemizde dört çeşitten oluşan yemek menüsü hizmeti sunulmaktadır. Yemeklerimiz okulumuz bünyesinde bulunan mutfağımızda aşçı ve aşçı yardımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Yemek yapımında kullandığımız gıdaların tamamı TSE damgalı ve yüksek kalite ürünlerdir. Haftanın iki günü et yemeği, bir günü zeytinyağlı, bir günü kuru bakliyat, bir günü de sebze yemekleri çıkarılmaktadır. Yemek listemiz aylık olarak Altın Nesil Okulları web sayfası üzerinden yayınlanmaktadır.
Anasınıflarımız için sabah ve ikindi kahvaltısı, birinci sınıflarımız için ise sabah kahvaltısı hizmeti verilmektedir. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için 15.00-15.30 arasında okul sütü, kuru üzüm, kraker, meyve ve çerez (fındık, ceviz) gibi ürünler verilmektedir.
Anadolu lisesi öğrencilerimiz için kafeterya uygulamamız bulunmaktadır. Öğrencilerimiz çay, kahve, süt ve sabah saatlerinde poğaça ihtiyacını kafeteryadan sağlayabilirler.
Gelişme çağında olan öğrencilerimizin sağlıklı ve dengeli beslenmeleri göz önünde bulundurulduğundan okulumuzda kantin işletilmemektedir. Öğrencilerimizin kahvaltı yapma alışkanlığı kazanmalarını önemsiyoruz.