ENGLISH FUN CLUB
Okulumuzda İngilizce adına devam eden yeniliklere bir yenisi daha eklenmek üzere hafta sonu ilköğretim öğrencilerimiz için “English Fun Club” açılmıştır. Bu kulüpte amacımız öğrencilerimizin İngilizce bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda İngilizceyi etkin bir biçimde kullanmalarını teşvik etmektir. Bu amaçlar doğrultusunda öğrencilerimizin dil becerilerini geliştirmelerini sağlamak, kendilerini ifade etmek, dinleme, okuma, yazma ve konuşma gibi yeteneklerini geliştirmeleri konusunda destek sağlamak en temel amaçlarımızdandır.
Kulüp saatinde öğrenciler; her hafta bir konu belirleyerek konuşma diyalogları hazırlar; dinleme, okuma ve yazma gibi çalışmalar yaparlar. Her öğrenci kulüpte konuşarak, tabuları yıkarlar ve kendilerine olan özgüvenleri daha da artar. Öğrencilerimize bu 12 haftalık süreçte başarılar ve keyifli vakit geçirmelerini dileriz.

SATRANÇ
Kulüp kapsamında öğrencilere satranç kuralları ve satrançta teknik hamleler hakkında eğitim verilecek aynı zamanda farklı akıl oyunlarına da yer verilecektir.

OKÇULUK
Okçuluk sporunu yakından tanımak, ok atma tekniklerine sahip olma ve çeşitli yarışmalarına hazırlanma amaçlanmıştır.