BESLENME

Anaokulumuzda menüler; çocuklarımızın günlük kalori ihtiyaçları, protein ve karbonhidrat dengeleri dikkate alınarak beslenme konusunda uzman bir ekip tarafından aylık olarak hazırlanmaktadır. Okulumuzda sabah kahvaltıları, öğle yemekleri, ikindi kahvaltıları ve tüm ikramlarımız uzman mutfak ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Öğrencilere hijyen kurallarına bağlı kalarak kaliteli ve sağlıklı yemekler hazırlanarak öğrencilerin beğenisine sunulur.

KIYAFET

Anaokulu öğrencileri için serbest kıyafet uygulaması yapılmaktadır. Öğrencilerin gün içinde rahat hareket edeceği kıyafetlerin giydirilmesi özen gösterilmesi önemlidir. Beden Eğitimi dersinde ve okul dışı gezilerde okul eşofmanlarının giydirilmesi gerekmektedir.

YAŞ GRUPLARI

36-72 aylık öğrencilerimizin sınıflarının oluşturulmasında öğrencilerimizin sosyal, duygusal, dil gelişimleri dikkate alınarak uyumlu bir sınıf ortamı oluşturulur.

VELİ GÖRÜŞMELERİ

Anaokulumuzda öğrencilerimiz ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak isteyen velilerimiz, önceden randevu alarak yönetici, uzman rehber ve öğretmenlerle görüşebilir. Gerekli görüldüğü hallerde okulumuz da velileri görüşmeye davet edebilir. Anaokulumuzda eğitim öğretim yılı içerisinde toplam 4 veli toplantısı yapılır. Birinci ve ikinci dönem genel ve bireysel olmak üzere her dönem iki kez veli toplantılarımız yapılır. Gerekli görüldüğünde bireysel görüşmeler daha sık aralıklarla yapılır.

SERVİS

Okulumuzda ulaşım deneyimli sürücülerle modern servis araçları ile rahat ,güvenli, zamanında yapılır, Öğrencilerimizin geliş-gidiş şekli kayıt sırasında okul idaresine bildirilmelidir. Çocuklarımız belirtilen kişiler dışında kimseye verilmeyecektir. Okulumuza bağlı olarak çalışan  Turizm şirketine ait servis araçlarımızda servis hostesi ve emniyet kemeri mevcut olup, her mahalleye ulaşım sağlanmaktadır.