20161013_125118KARDEŞ OKUL

İNEGÖL’DEN YEŞİLDERE’ YE GÖNÜL KÖPRÜSÜ…

ALTIN NESİLLİ öğrenciler okumaya karşı ne kadar duyarlı olduklarını bir kez daha gösterdiler. Yakın çevremizde bulunan fakat bir çok eğitim olanağından faydalanamayan YEŞİLDERE köy okuluna kendi harçlıklarından ayırdıkları ile eğitim desteği sağladılar. Yeşildere İlköğretim okuluna kırtasiye, giyecek, teknolojik ekipman dahil bir çok alanda toplanan yardımlar okul müdürümüz ve görevli öğretmenlerimiz tarafından minik bir ziyaretle öğrencilerimize ulaştırıldı. Bizi coşkuyla karşılayan okul yönetimine ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

KAN BAĞIŞI

HAYAT KURTARMAK KANIMIZDA VAR!

Kızılay’ı tanımak ve öğrenciler arasında yardımlaşma duygusunu ve bilincini arttırmak amacıyla Altın Nesil Okulları  Rehberlik Servisi ve İnegöl Kızılay Derneği  işbirliği ile bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ‘Kan Bağışı’ kampanyamıza öğretmenlerimiz ve velilerimiz yoğun bir ilgi gösterdi. Hedeflenen düzeyden çok daha fazla bir katılımla karşılaştığımız kampanyamızda 66 ünite kan toplandı.

‘Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaç’ sloganıyla gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyamıza katılan velilerimize  ve öğretmenlerimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

“UN TOPLAMA KAMPANYASI”

Okulumuzda Rehberlik Servisi olarak Suriye için 01.12.2016 tarihinde “Un Toplama Kampanyası” düzenledik. Öğrenciler  getirdikleri unları,  okulun girişine hazırlanan bölüme bıraktı. İHH işbirliği içinde düzenlenen bu kampanyada 18.495 tl nakit para ile 14 çuval un toplandı ve bu sayede öğrencilerimizin sosyal sorumluluk anlamında da gelişimi sağlanmış oldu.

 Kampanyamıza  destek veren öğretmen, öğrenci ve ve velilerimize  teşekkür ederiz.