Okulumuzda yeterli sayıda temizlik personeli ile öğrenci sayısına göre planlanmış bir temizlik programı uygulanmaktadır. Temizlikte, TSE ve CE damgalı ürünler tercih edilmektedir. Ayrıca okul içi temizlik projelerimiz ile öğrenci ve öğretmenlerimiz de hijyene sahip bir okul olmamız konusunda destek olmaktadır.

“Temiz okul, sağlıklı okul” parolasıyla her dönem Mili Eğitim Bakanlığının düzenlediği Beyaz Bayrak uygulamasına katılım sağlanmakta ve okulumuzun dış çevreler tarafından da denetlenmesi istenmektedir. Temizlik personelimiz okulumuz tarafından alanında hizmet içi eğitimlere yönlendirilerek hijyen belgelerini almaları sağlanır.

Öğrencilerimizin güvende olmalarını sağlamak okul olarak önceliklerimizdendir. Öğrencilerimiz okula giriş yaptıktan sonra velinin izni olmadan okul dışına çıkmazlar, çıkarılmazlar. Okulumuzda tek noktadan giriş çıkış yapılmakta olup, tüm hareketlilik güvenlik noktası tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca okulun tüm birimleri 42 ayrı noktadan güvenlik kameraları ile 24 saat izlenmektedir.