Okulumuzda Satranç Şampiyonlukları

 

Anasınıfından liseye kadar tüm kategorilerde yapılan satranç çalışmaları ile düzenlenen turnuvalarda Altın Nesil Okulları farkını göstermektedir.

 

31 Mart, 01-02 Nisan 2017 tarihlerinde İnegöl AVM sergi salonunda gerçekleşen Yıldız ve Küçükler Takım Yarışmaları İnegöl Grupları Satranç Turnuvaları Altın Nesil Okulları 2 takımla derece elde etti.

 

Küçükler 7 tur (İsviçre), Yıldızlar 5 tur (Berger) eşleştirme sistemiyle gerçekleşen turnuvada küçükler kategorisinde 16 takım,  yıldızlarda ise 6 takım olmak üzere toplamda 88 sporcu yarıştı. Küçükler turnuvasında “Altın Nesil Kasparov Küçükler” takımımız kategorisinde 1.lik ile altın madalyayı alırken yıldızlar kategorisinde yarışan “Altın Nesil Fisher Yıldızlar” takımımız 3. Olarak bronz madalya almaya hak kazandı. Öğrencilerimiz, düzenlenen törenle ödüllerini Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Yusuf Şevki YÜCEL’den aldılar.

 

Bursa Büyük Şehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen sınıflar arası satranç turnuvasında ise 3.sınıflarda öğrencimiz Şevket Bahçeci, 5.sınıflarda da öğrencimiz Kaan Talha Cingü birincilik kupalarını düzenlenen törenle ilçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican’dan alarak şampiyonluklarını bir kez daha belgelediler.

Düzenlenen turnuvalara katılarak cesaretlerini gösteren ve hem turnuvalardaki örnek davranışları hem de elde ettikleri başarılarla okulumuzu en iyi şekilde temsil eden tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

ÜST
error: Tüm içerik ve görsellerin hakları Altın Nesil Okullarında saklıdır.
Trabzon Seo Uzmanı Trabzon Seo Trabzon E-Ticaret Danışmanı Trabzon Web Tasarımı Trabzon Arama Motoru Optimizasyonu Trabzon evden eve Trabzon evden eve nakliyat Trabzon nakliyat Trabzon evden eve nakliye Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş Trabzon evden eve asansörlü nakliyat Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş