Okullarımızda halen eğitim görmekte olan öğrenci velilerimiz kendilerine verilen kayıt süresi içinde kesin kayıt yaptırma konusunda öncelikli hakka sahiptirler. Her sınıf düzeyine göre belirlenen kontenjan ve öğrenci alımı ile ilgili ilan – duyuru sonrasında, başvuru sırasına göre öğrenci görüşmeleri yapılır.

     Başvuru sırasında öğrencinin kimlik fotokopisi ve bir adet fotoğraf istenir, okulda verilen başvuru formu veli tarafından doldurulur. Anaokulu ve 1. sınıf için başvuran öğrenciler için bireysel öğrenci tanıma görüşmesi ve okul olgunluğu çalışması yapılır. Sonucuna göre kayıt hakkı kazanır. 2-12. Sınıf öğrenci kayıtlarında öğrenci tanıma görüşmesi ile birlikte düzey belirleme sınavı yapılmaktadır. Okul tanıtım, öğrenci tanıma, ve düzey belirleme sınavı için randevu gerekmektedir.

ÜST
error: Tüm içerik ve görsellerin hakları Altın Nesil Okullarında saklıdır.
Trabzon Seo Uzmanı Trabzon Seo Trabzon E-Ticaret Danışmanı Trabzon Web Tasarımı Trabzon Arama Motoru Optimizasyonu Trabzon evden eve Trabzon evden eve nakliyat Trabzon nakliyat Trabzon evden eve nakliye Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş Trabzon evden eve asansörlü nakliyat Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş