GELENEKSEL ALTIN YETENEKLER YARIŞMASI
İlkokul ve ortaokul genelinde düzenlenen “Altın Yetenekler” yarışmasında öğrencilerimiz ses, dans, şiir, müzik aleti gibi birçok alanda yeteneklerini sergileyerek şampiyonluk için kıyasıya yarıştı ve bu sırada eğlenceli zaman geçirdi. Ön elemedeki 65 öğrencimizin arasından yarı finale kalan 20 öğrencimiz performanslarını sergilemek üzere yeniden jüri karşısına çıktı.

Jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda 20 öğrencimizden finale kalan ilk öğrencimizse Yeşim Nehir BİRCAN, Berra HALİS ve Aslı ÖZDEN olarak belirlendi.
Final yarışmasında da yeteneklerini sergileyen üç öğrencimiz arasında jüri ve öğrenci oylaması ile yapılan değerlendirmede Yeşim Nehir BİRCAN piyano alanında sergilediği performansı ile birinciliğe layık görüldü ve törende öğrencilerimize ödülleri verildi.

Bu yıl 2.si düzenlenen Altın Yetenekler Yarışması ile öğrencilerimizin yetenek ve becerilerini sahnede sergileyebilmesini, bireysel ve grup halinde hareket edebilmesini, bir topluluk önünde kendini doğru ifde edebilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimiz, bireysel ve grup olarak, kendilerinin planladığı ve hazırladığı müzik, kostüm, el becerileri, şiir okuma, kareografi ve dans ile yarışmaya katılan öğrencilerimiz iki ay boyunca kıyasıya yarıştılar ve okul içinde arkadaşları ile keyifli ortamlar oluşturdular.
Yarışmada derece alan öğrencilerimizle birlikte, cesaretini toplayıp çeşitli alanlardaki yeteneklerini sergileyen ve diğer arkadaşlarına da örnek olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

ÜST
error: Tüm içerik ve görsellerin hakları Altın Nesil Okullarında saklıdır.
Trabzon Seo Uzmanı Trabzon Seo Trabzon E-Ticaret Danışmanı Trabzon Web Tasarımı Trabzon Arama Motoru Optimizasyonu Trabzon evden eve Trabzon evden eve nakliyat Trabzon nakliyat Trabzon evden eve nakliye Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş Trabzon evden eve asansörlü nakliyat Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş